Neden Özel Sağlık Sigortası ?

Sigortalılara diledikleri doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Sigortalıların hastalanması halinde özel sağlık kuruluşlarında yaptırdıkları tedaviler ile ilgili yüksek meblağlı giderleri karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur. Sigorta yılı içinde sigortalıların geçirdiği herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu yaptırdıkları ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflarını, sigortalıların seçtikleri ürüne bağlı olarak sadece yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılar.

Özel Sağlık Sigortası Kapsamı ?

İstekleriniz doğrultusunda farklı teminat paketlerinden oluşan bir çok sağlık sigortası ürünümüz bulunmaktadır. Paketlerimizin içerikleri farklı teminatlardan oluşmakta olup, başlıca teminatları sıralamak gerekirse; Ameliyat, refakatçi, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, yatışlı ve yatışsız tedavi teminatları, doktor muayene, fizik tedavi, kontrol mamografisi, kolonoskopi gibi bir çok paket mevcuttur. Özel Sağlık Sigortası hakkında merak ettiklerinizi 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir ?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK anlaşmalı özel hastanelerden ücretsiz olarak muayene, tahlil, tetkik ve ameliyat gibi birçok alanda sağlık hizmeti alınmasını sağlayan poliçe türüdür. TSS, SGK teminat prim limitlerini aşan tedavi masraflarını karşılayarak özel hastanelerden fark ücreti ödemeden yararlanılmasına imkan verir. Bu açıdan SGK'lıların özel hastanelerden uygun fiyatlarla yararlanmasını sağlayan devlet destekli bir sağlık sigortasıdır da diyebiliriz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası sadece SGK anlaşmalı hastane ve doktorlar da geçerlidir. Aynı zamanda TSS'nin satın alındığı sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu kurumlar da poliçe kullanılabilir

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında aklınıza takılan tüm soruları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.