Neden Zorunlu Trafik Sigortası ?

Trafik sigortası trafikteki diğer araçlara, yayalara, karayollarına veya belediyelere ait yol üzerinde 3. şahıslara verilen zararları karşılar. Trafiğe çıkabilmek için özel araç, motosiklet, kamyon, kamyonet ve diğer tüm araç grupları için zorunlu trafik sigortası yaptırılması gereklidir. Zorunlu trafik sigorta süresi sona ermiş ya da sigortası olmayan araçlar tespit edildikleri anda trafikten men edilirler. Sizde Erbaa Seçkin Sigorta güvencesiyle en uygun fiyatlar ile trafik sigortanızı yaptırın veya yeniletin, trafikte zor durumda kalmayın. Kendi aracınızı güvence altına almak için ise Kasko Sigortası bölümüne göz atabilirsiniz.

Trafik Sigortası Kapsamı

Kazaya sebep olmanız durumunda sizin değil hasar verdiğiniz aracın ve kişinin zararını karşılamaktadır. Üçüncü şahsa ait malları ve masraflarıda karşılamaktadır. Diğer araçta bulunan kişilerin ilk yardım, muayene, tedavi ve hastane giderlerini karşılamaktadır. Aracınızın bir kişinin ölümüne neden olması durumunda, ölenin defin masrafı, ölen kişinin yardımından mahrum kalanlara destekten yoksun kalma zararının karşılanması. Erbaa Zorunlu Trafik Sigortası hakkında merak ettiğiniz diğer konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Kasko Sigortası Nedir ?

Kazanın ne zaman, nereden geleceği belli olmaz. İyisi mi siz Erbaa Seçkin Sigorta ayrıcalıklarıyla aracınızın kaskosunu en uygun fiyatlara kolayca yaptırın, aracınızı risklere karşı korumaya alın. Üstelik yol destek hizmetleriyle bir daha yolda kalmayın.

Kasko (Araç Sigortası) sadece kaza risklerini kapsam altına almaz. Başta hırsızlık olmak üzere, yangın, deprem gibi sizin kontrolünüz dışında olan çevresel faktörlere karşı da aracınız güvence altına alınır. Böylece yerine yenisini koymakta zorlanacağınız aracınızı güvenle koruyarak aracınızın sigortalı olmasının rahatlığını yaşarsınız.

Kasko Kapsamı

Kasko Sigortası zorunlu bir sigorta türü olmamakla beraber aracın yanması, çalınması, deprem, sel, terör, aracın bozulması gibi durumlar için standart teminat içerir. Tabi talep edildiği durumlarda, bu teminatların kapsamı genişletilebilir. Kasko Sigortası hakkında merak ettiğiniz kasko hesaplama, kasko değer listesi gibi diğer konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

IMM (İhtiyari Mali Mesuliyet) Sigortası Nedir ?

IMM Sigortası, farklı limit seçenekleri ile sunulur. Limitsiz İhtiyati Mali Mesuliyet Sigortası tercih ederek hasar masraflarının tümünü güvenceye alabilirsiniz. Kaza durumunda yüksek hasar masraflarını cebinden ödememek adına, IMM teklifi alırken limitsiz ya da yüksek IMM limitli poliçeleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Bir diğer seçenekte kasko poliçendeki limitli İMM teminatını limitsize çevirmek ya da limitsiz İMM'li bir kasko tercih etmek olacaktır. Limitsiz İMM teminatını ekletmeyi talep ederek kasko poliçeni düzenleyebilirsin. Limitsiz İMM teminatlı kasko sigortaları için daha yüksek prim ödemesi yapman gerekebilir. Bu tamamen kişisel durumlara göre verilebilecek bir karardır. Koruma teminatı arttığı için poliçe fiyatı da yükselecektir.

 

IMM (İhtiyati Mali Mesuliyet) Sigortası hakkında merak ettiğiniz tüm konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.