Neden İşyeri Sigortası ?

İşyeri Sigortası ile, işyeri binanızı, muhteviyatınızı (Demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket olarak bir araya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesinde. Ayrıca poliçe dahilinde çalışanlarınız için Ferdi Kaza Teminatı da sağlayabilirsiniz. Sizde Erbaa Seçkin Sigorta ayrıcalıklarıyla işyeri sigortası yaptırıp işinizi ve işyerinizi koruma altına alın.

İşyeri Sigortası Neleri Kapsar ?

Yangın, yıldırım, infilak, su baskını, fırtına, yer kayması, duman, kara-hava taşıtları çarpması, cam kırılması, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör, yangın mali sorumluluk, kira kaybı, Alternatif işyeri masrafları, iş durması, enkaz kaldırma ve daha bir çok genişletilmiş paketler ile Erbaa Seçkin Sigorta’dan en iyi işyeri sigortası hizmetini alabilirsiniz. İşyeri Sigortası hakkında merak ettiğiniz diğer konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Neden Ferdi Kaza Sigortası ?

Günlük hayatta gerçekleşmesi muhtemel riskler göz ardı edilir. Oysa iş kazası, trafik kazası gibi olaylar sonucunda her yıl on binlerce kişi hayatını kaybetmekte veya sakat kalmaktadır. Ferdi kaza sigortası, işte hayatın bu kötü sürprizlerine karşı hem seni hem de aileni korur. Ana teminatları sayesinde vefat ve sürekli sakatlık durumlarında hayatına devam edebilmen için maddi güvence sunar. Sen de ferdi kaza sigortası sayesinde küçük bütçeler harcayarak hayatını güvence altına alabilirsin.

Ferdi Kaza Sigortası Kapsamı

Ferdi kaza sigortası teminatları; vefat, tam ve kısmi maluliyet, hastaneye yatış teminatı ve tedavi masrafları teminatı olarak 4’e ayrılır. Peki ferdi kaza sigortası neleri kapsar? Ferdi Kaza Sigortası hakkında merak ettiğiniz tüm konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Seyahat Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar ?

Seyahat Sağlık Sigortası; seyahat sırasında aniden oluşabilecek hastalık durumlarında sağlık hizmeti almanı sağlayan sigortadır. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatleri için yapılabilir. Sağlık sorunu yaşadığında tedavi imkanının yanında bagajın kaybolması ya da seyahatin iptal edilmesi gibi beklenmeyen durumlarda hasar masraflarını da karşılar. Bu sayede seyahatini keyifli ve güvence altında geçirmene yardımcı olur. Seyahat sağlık sigortasının teminat kapsamı ürünlere göre değişebilir. Bu nedenle ihtiyaçlarına ve bütçene göre poliçeni tercih edebilirsin.

Seyahat Sağlık Sigortası Neleri Kapsar ?

Seyahat sigortası en genel anlamda seyahat sırasında kaza ya da ani rahatsızlanma durumlarında sağlık hizmeti alabilmeni kapsar. Artı olarak asistans hizmetleri sayesinde bagajının gecikmesinden uçuşu kaçırmana kadar birçok beklenmeyen durumda limitler dahilinde masraflarını öder. Başta Schengen ülkeleri olmak üzere birçok ülkenin vize işlemlerinde şart koştuğu Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, sigortalıya yurt dışında bulunduğu süre zarfında karşılaşabileceği olumsuz anlarda çok önemli teminatlar sunar. 

Nakliyat Sigortası Nedir ?

Nakliyat Sigortası; genel ve özel şartlar çerçevesinde hem uluslararası alanda hem yurtiçinde kara, hava, demir ve denizyolu taşımacılığında meydana gelebilecek sorunlara karşı güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Hasara ilişkin masrafları masraflar poliçede belirten limitler dahilinde sigorta şirketi tarafından karşılanır. Nakliyat sigortası sayesinde kazadan kaynaklanan hasarların yanı sıra doğal afet gibi beklenmedik olaylar sonucu meydana gelen kazalara karşı da teminat sağlar.

Emtia Nakliyat Sigortası

Bu sigorta türü, kara, deniz, hava veya deniz yolunda taşımacılığı esnasında yaşanabilecek kaza ve kaybolma durumlarına karşı güvence sağlayan bir nakliyat sigortası türüdür. Emtia sigortası kendi için 3 ayrı kategoriye ayrılır; bu alt kategoriler, tam ziya, dar teminat ve geniş teminattır. Poliçe kapsamına alınabilecek nakliyat sigortası ek teminatları ise grev, terör teminatı ile harp teminatıdır. Ek prim ödeyerek bu teminatları da poliçe kapsamına dahil edebilirsin. Nakliyat Sigortası hakkında aklınıza takılan tüm konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Tarsim Nedir ?

Tarım Sigortaları Havuzu anlamında kullanılan TARSİM, devlet destekli bir sigorta türüdür ve çiftçilerin tarımsal faaliyetleri sırasında karşılaşabileceği olası risklere karşı güvence altına alınmalarını sağlar. Tarım ve hayvancılığın gelişmesi ve sürdürülebilmesi için desteklenen TARSİM sigortası kapsamında poliçe ödemeleri prim tutarının %50’si oranında devlet tarafından karşılanır, kalan tutar ise üretici tarafından ödenir.

Tarsim Ne İşe Yarar ?

Türkiye’de tarım sigortası ile ilgili bütün çalışmalar, Tarım Sigortaları Havuzu yani TARSİM tarafından yürütülür ve maddi zararın önlenmesini veya en aza indirilmesini hedefler. TARSİM’in en temel amacı; tarımsal üretime dair riskleri teminat altına almak, hasar organizasyonlarının ve tazminat ödemesinin yapılması, tarım sigortalarının geliştirilmesi, yaygınlaşması ve diğer bütün teknik hizmetlerin yürütülmesidir. TARSİM hakkında aklınıza takılan tüm konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Yeşil Kart Yurt Dışı Sigortası ?

Yeşil kart sigortası, Yeşil Kart sistemine üye olan ülkelerde geçerli olan motorlu araç sigortasıdır. Yani bir anlamda trafik sigortasına ek olarak Türkiye dışındaki ülkelerde de karşı tarafın zararlarını ödeyen bir sigorta türüdür. Karayollarını kullanan motorlu araçların karşı tarafa verdikleri hasarı güvence altına almak için sigorta poliçelerinin uluslararası geçerliliğinin olması gerekir. Yeşil Kart da uluslararası geçerliliği olan bir sigorta sistemidir. Ülkemizde ilk olarak 1 Ocak 1953 tarihinde başlayan Yeşil Kart Sistemi’nin (Uluslararası Motorlu Taşıt Sigortası) amacı, araç kullanıcılarının seyahat ettikleri ülkelerde karşılaşmaları muhtemel zararlara karşı önlem almaktır. Yeşil Kart Uygulamasında trafik kazaları hangi ülkede yaşanırsa yaşansın karşı tarafa verilen zarar karşılanır. Üstelik Yeşil Kart sahibi sürücüler, seyahat edecekleri her ülke için tekrar araç sigortası yaptırmak zorunda değildir.

Yeşil Kart Yurt Dışı Sigortası hakkında aklınıza takılan tüm konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Mesleki Sorumluluk Sigortası Nedir ?

Mesleki çalışmaların esnasında yapabileceğin eksik veya yanlış işlemler sonucunda oluşan zararları karşılamak durumunda kalabilirsin. İşte bu noktada devreye giren mesleki sorumluluk sigortası, yaptığın bu işlemler sonrasında ödemek zorunda kalacağın yasal tazminatlar için koruma sağlayan bir sigorta türüdür. Avrupa Birliği uygulamaları kapsamında yasal düzenlemeler ile bazı meslekler için zorunlu hâle getirilmiştir. 16 Mart 2006 tarihli 26110 Resmî Gazete’de yayımlanan ve tüm mesleki sorumluluk sigortalarına ilişkin genel hükümleri düzenleyen “Mesleki Sorumluluk Sigortası Genel Şartları Hakkında Tebliği hala yürürlüktedir. Mesleki sorumluluk sigortalarının poliçesinde sunulan söz konusu teminat, sigortalının T.C. sınırlarında ifa ettiği mesleki faaliyetler için geçerlidir. Eğer talep edersen yurtdışında yürüteceğin mesleki faaliyetleri de sigorta kapsamı altına alabilirsin.

Mesleki Sorumluluk Sigortası hakkında aklınıza takılan tüm konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.