Neden Deprem Sigortası ?

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ile yapılarınızı güvence altına alın! Alp – Himalaya deprem kuşağının ortasında konumlanan Türkiye riskli bir bölgedir. Tarihimizde birçok deprem olmuştur ve büyük depremlerin olması beklenmektedir. Deprem doğal afetinden sonra ayakta kalmak, çıkabilecek masrafları kolayca karşılamak için siz de Erbaa Seçkin Sigorta farkıyla sigortanızı yaptırın.

Fiyatları devlet tarafından belirlenen ve tüm sigorta şirketlerinde fiyatı aynı olan Deprem Sigortası (DASK) ile binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır. Belirtilen bina bölümleri, bir arada ya da ayrı ayrı deprem sigortası (DASK) teminat kapsamına dâhildir. Temeller, ana duvarlar, bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar, bahçe duvarları, istinat duvarları, tavan ve tabanlar, merdivenler, asansörler, sahanlıklar, koridorlar, çatılar, bacalar v.b

Yapının yukarıdakilerle benzer nitelikteki tamamlayıcı bölümleri Zorunlu deprem sigortası yaptırılabilecek bina çeşitlerini, kapsam dışı bina çeşitlerini ve merak ettiğiniz diğer konuları www.dask.gov.tr adresini ziyaret ederek veya 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta Destek Hattımızdan öğrenebilirsiniz. Dilerseniz deprem (DASK) poliçesi teklifinizi anında alarak, deprem sigortanızı kolayca yaptırabilirsiniz.

Neden Konut Sigortası  ?

Evimiz; tüm gün çalışıp, gezip dolaşıp en sonunda döndüğümüz yuvamız. Onu korumak için elimizden geleni yaparız. Ama başımıza gelecekleri tahmin edemeyiz. Sizde Erbaa Seçkin Sigorta ayrıcalıklarıyla konut sigortası yaptırıp yuvanızı koruma altına alın, evinizde meydana gelebilecek yangın, su baskını, hırsızlık, deprem ve sel gibi doğal afetlerde kafanız rahat, eviniz sigortalı olsun.

Konut Sigortası Kapsamı ?

Yangın, deprem, fırtına, sel, su baskını gibi durumlarda oluşabilecek hasarları ve zararları karşılamaktadır. Halk arasında ev sigortası olarak da bilinen konut sigortası hakkında merak ettiğiniz diğer konuları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta Destek Hattımızdan öğrenebilirsiniz. Dilerseniz size en uygun ve ucuz konut poliçesi fiyat tekliflerimizi anında alarak, konut sigortanızı kolayca yaptırabilirsiniz.