Hayat Sigortası Nedir ?

Hayat sigortası, ana teminatı olan vefat teminatı kapsamında her türlü vefat durumunda sigortalının ailesine ve poliçede belirttiği diğer kişilere tazminat ödenmesini sağlayan isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Ayrıca dilersen poliçenin kapsamını kaza sonucu tedavi masrafları, hastalık ve kaza sonucu daimî sakatlık, gibi durumları da içermesi amacıyla ek teminatlarla genişletebilirsin. Hayat sigortası yaptırdığında poliçe süresi boyunca işsizlik, tam ve kalıcı sakatlık gibi olumsuz durumlarda sigorta şirketin sözleşmede belirtilen teminat tutarı kadar ödeme yapar. Tasarruf yapmak isteyen ve olası risklere karşı kendisini güvenceye almak isteyen herkes hayat sigortasından yararlanabilir.

 

Hayat Sigortası hakkında aklınıza takılan tüm soruları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Neden Bireysel Emeklilik ?

Öncelikle BES, Bireysel Emeklilik Sistemi'nin kısaltmasıdır. Dahası, %35’şe kadar devlet katkısı ile düzenli birikimler yaparak emekliliğinizi hayallerinizdeki gibi mutlu ve güvenli geçirmeniz için tasarlanan özel bir emeklilik sistemidir. En kısa haliyleyse BES, güzel bir emeklilik demektir.

Rahat Bir Emeklilik; Sizce mevcut hayat standartlarınızı sadece Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan alacağınız emekli maaşı ile devam ettirmeniz mümkün mü? Bireysel emeklilik sistemi, sosyal güvenlik sisteminin tamamlayıcısı olarak kuruldu ve amacı emeklilik döneminde size ek bir gelir sağlayarak refah seviyenizi korumanızı sağlamaktır.

 

BES Bireysel Emeklilik hakkında aklınıza takılan tüm soruları 0356 715 33 45 nolu telefonu arayarak Erbaa Seçkin Sigorta destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.